HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Nokta Telekom 2018 yılı ekim ayında kurulmuştur. Bayilik sistemi ile 2005 yılından bugüne birçok müşteriyi sunucusunda barındırmıştır. Nokta Telekom’un kurulum amacı gelişen Türkiye’de uygun fiyatlarla hizmet sunmaktır. Firmamızın bünyesinde bulunan müşterileri kesinlikle karşılıksız bırakmadan iletişimi ön planda tutarak ulaşımı en kolay Web Tasarım ve Hosting Firmasıyız

VİZYONUMUZ

Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda iddialı bir pazar payına sahip olarak Türkiye'de hosting alanında öne çıkan birkaç firmanın arasında yer almak. Avrupa seviyesindeki, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize yaşatmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.

Web Hosting Service

ZAMAN YOLCULUĞU

2005

İlk Adımlar

Bu işe başladığımız gün imkansızları zorlamak günlerce uykusuz kalmak ilk sıralara gelmek oldukça zordu yılmadık hedeflerimize ilerlemeye devam ettik.

2006

ONLİNE SATIŞ

İlk anlarımızda oldukça zorlanıp birçok verimsiz ticaret sonrası E-Ticaret adı altında online satış yapabilmek için sistemizi güncelledik ve sonrasında çok güzel sonuçlar elde ettik.

2015

TEMA DEVRİMİ

Çıkış tarihinden sonraki zamana damgasını vuran ciddi anlamda büyük işler çıkaran WordPress'te bizlerde geri kalmadık ve inanılmaz temalar çıkarttık. Şuan bünyemizde referans göstereceğimiz binlerce mutlu müşterimiz var.

2018

İLK NEFES :)

ve sonunda bizi mutlu eden başlangıç.. NOKTA TELEKOM ilk nefesini almaya başladı adını alan firmamız 2018 ekim ayından sonra şuan kendi sunucusunda 1.000+ müşteri ile geride mutlu müşteri bırakmaya devam ediyor..

NOKTA TELEKOM

EKİP Arkadaşlarımız

Serdar DEMİR

Tasarım & Program ( Ceo)

Mehmet GÜRBÜZ

Yazılım & Grafik

Ömer YILDIZ

Pazarlama & Destek

Hasan YEŞİLYURT

Web Tasarım - Kodlama